hakkımızda

Keith Keller

Can Mimarlık

Mimarlık hizmetleri, artan konut ihtiyacıyla birlikte en değerli hizmetlerden biri haline gelmiştir. Bu nedenle yapıların değişen güzellik algısına uyum sağlayabilmek adına, uzun vadeli tasarım projelerinden faydalanmak akıllıca bir tercih olacaktır. Bu hizmetlerden faydalanmak için ise, alanında uzman mimar ekiplerden destek almanız gerekmektedir. Can Mimarlık olarak,
sunduğumuz proje çizim ve mimari proje uygulama hizmetleriyle ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Mimari Proje Tasarımı

Mimari proje tasarımı; ofis tasarımı, cafe tasarımı, mağaza tasarımı, otel tasarımı ve benzeri alanları kapsayan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde, günümüzün modern tasarım fikirlerinden faydalanabilir ve ihtiyaca yönelik destek alabilirsiniz. İşletmeleriniz ya da eviniz için aklınızdaki
tasarımı gerçeğe dönüştürmek için sizlerden güç alıyoruz. Can Mimarlık olarak, danışmanlık ve uygulama aşamalarında sunduğumuz destek sayesinde, günümüzde pek çok başarılı projeye imza attık. Dilerseniz sizler de bu başarılı projeler arasında yerinizi alabilirsiniz.

3 boyutlu mimari proje çizimi, ekip çalışmasını gerektiren bir hizmettir. Bu nedenle ekibimizde yer alan uzman mimar kadrosu, projelerin başından sonuna dek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Can Mimarlık olarak gücümüzü, müşterilerimizin tebessümlerinden aldığımızı
bilmenizi isteriz.

Mimari Proje Uygulama

Mimari proje uygulama hizmetleri, amaca yönelik olarak tasarımların uygulama aşamalarını kapsamaktadır. Mimar kadromuz, tasarlanan proje üzerine proje yöneticileri iş eş güdümlü olarak çalışmaktadır. Bu sayede hayallerinizi süsleyen tasarımlar, gerçeğe dönüştürülür.

Mimari proje uygulamaları konusunda uzman ekipler tarafından uygun fiyatlı çözümlerden faydalanmak istiyorsanız, yapmanız gereken oldukça basittir. Şimdi web sitemiz üzerinden projeniz için fiyat teklifi alabilir ve çalışmalara bir an önce başlamamızı sağlayabilirsiniz. Fiyat teklifi aşamasından sonra, size sadece arkanıza yaslanmak kalır. Diğer tüm proje tasarlama ve uygulama süreçleri, Can Mimarlık uzmanları tarafından titizlikle tamamlanır.

Mimari Proje Kontrolü

Mimari projeleri, yalnızca kağıt üzerinde yer alan tasarımlardan ibaret değildir. Proje boyunca kullanılan malzemeler, çalışan personeller ve koordinasyon süreçleri de büyük önem taşır. Bu nedenle iyi bir mimari projesi, baştan sona kadar uzman eller tarafından gerçekleştirilmelidir. Can Mimarlık olarak, tüm mimari projelerinizde proje takibini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede çalışma sırasında meydana gelebilecek tüm aksi durumları da kontrol altına almış oluyoruz.

Projeyi oluşturan mimar, proje yürütme sürecindeki en önemli personeldir. Bu nedenle uygulama süreci boyunca da oluşabilecek tüm sorunlara karşı anında çözüm üretebilir. Proje takibi, bu aşamada büyük bir önem taşımaktadır. Can Mimarlık olarak, alanında uzman mimar kadromuz ile sizlere kaliteli bir yaşam alanı sunmaktan gurur duyarız.

Yukarıda yer alan hizmetlerin dışında;
Gayrimenkul yatırım danışmanlığı,
Tadilat,

Peyzaj mimarlığı ve

İç mimarlık alanlarında da çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

Mimari 3 boyutlu proje çizimi hizmet ihtiyaçlarınızda çözüm odaklı yaklaşım arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için, web sitemiz üzerindeki “Teklif Al” butonuna tıklayarak gerekli bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz telefon numarası üzerinden bizi arayarak ihtiyaçlarınızı bize net bir şekilde iletebilirsiniz. Can Mimarlık olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

352

bitmiş projeler

120+

mutlu müşteri

14

alanda uzman

15

çalışma yılı

Sohbeti Başlat
Merhaba! Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?